środa, 6 lutego 2019

Balance Mist/Pestle&Mortar.
Jak wiecie jestem fanką irlandzkiej marki Pestle&Mortar. Z wielkim entuzjazmem przyjełam wiadomość o wprowadzeniu do ofery mgiełki Balance.  Dzisiejsze toniki i mgiełki to zdecydowanie coś więcej. Napakowane substancjami odżywczymi, antyoksydantami nawilżają, pobudzają, działają regenerująco i są przy tym lekkie. Jeśli macie problematyczną, trądzikową, przetłuszczającą się cerę i boicie się obciążenia, spróbujcie koreańskiej metody pielęgnacji cery. Nazywa się to "7 skin method" i polega na siedmiokrotnej aplikacji toniku. Siedem cienkich warstw, niby nic- ale wierzcie mi to działa! Po delikatnym wklepaniu jednej wartswy, nakładamy kolejną i tak do końca... Co uzyskujemy? maksymalne nawilżenie, odżywienie przy jednoczesnym braku obciążenia! Przekonane? Koniecznie dajcie znać, jak poszło.
Zgodnie z filozfią marki produkt łączy w sobie naturę z osiągnięciami nowoczesnej myśli kosmetycznej aby zapewnić zdrową i szczęśliwą cerę. Równowaga  pomiędzy mieszanką aminokwasów, antyoksydantów, naturalnych ekstraków ziołowych i wspomnianym wyżej magnezem, tworzy naprawdę udany, zaawansowany produkt. W Pestle&Mortar nie ma lipy, czułych słówek, pięknych flakonów i obietnic z czapy. Te produkty mówią za siebie. 
Jedną z pierwszych, zauważalnych zalet produktu jest to, że rozpyla on mgiełkę idealną, która błyskawicznie się wchłania. To mój ulubiony poranny produkt, bo pięknie odświeża, odpręża, trochę powiedziałabym chłodzi . Przez dodatek wody morskiej czuję jak bym zażyła kąpieli w morzu.
Produkt zalecany jest każdemu typowi cery, ale to mieszane i problematyczne poczują szczególną satysfację z jego stosowania. Przy regularnym stosowaniu zapewnia idealny balans i równowagę. Nawilża ale i jednocześnie trzyma cerę w ryzach. Moja cera zdecydowanie mniej się przetłuszcza, jest gładka i miękka. 
Balance Mist to produkt idealny dla osób szukających szybkiej, skutecznej i wartościowej pielęgnacji w swoim zabieganym życiu.
Rzadko wracam do produktów kolejny raz. Tym razem tak było. Uwielbiam tę mgiełkę. (100ml/28f. Kupiłam na  Lookfantastic z rabatem 20%)

8 komentarzy:

Dziękuję za komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.